• Kirazoğlu Opel Çıkma Yedek Parça 0533 353 9400

Opel Çıkma Yedek Parça

Opel çıkma yedek parça satışı Kirazoğlu firmamız olarak yapıyoruz. ÖTA lisans belgemiz olduğumuz için sigorta şirketlerinden yada araç sahiplerinden kazalı Opel araçlarını satın alıyoruz. Aracın kazalı olan parçalarını söküp hurdaya atıyoruz. Sağlam, darbe görmemiş yerlerini aracın üzerinden sökerek sağlamlığını kontrol ediyoruz. Tüm kontroller yapıldıktan sonra orijinal olan opel çıkma parçalar raflarımızda yerini alıyor. Sadece iş yerimizde bulunan bildiğimiz opel çıkma yedekleri garanti vererek satışını yapıyoruz.Opel Çıkma Yedek Parça Garantisi Nedir?
Bizler opel yedek parçalarımızı kontrol etmeden satmıyoruz. Ama ola ki gözden kaçan yada arızalı çıkan parçayı bize 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Yada aynı parçanın diğeri ile değişim isteyebilirsiniz.

Opel Çıkma Parça Nasıl Sipariş Verebilirim?
Her şeyden önce parçanın bizde olup olmadığını bizden teyit alınız. Size gerekli olan Opel çıkma parçayı bizden bulduktan sonra bizi arayarak yada WhatsApp üzerinden sipariş vermek için adres telefon bilginizi bize iletmeniz gerekmektedir. Satın aldığınız parçanın ücretini banka hesap numaramıza gönderdikten sonra siparişiniz özel ambalajlama yapılarak kargo şirketine parçanız teslim edilir. Kargo takip numaranız sizinle anında paylaşım yapılır. Opel Çıkma Parçalar Ne Zaman Gelir ?
Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile %75 indirimimiz vardır. Tüm Türkiye'nin her iline, ilçesine mahalle adresine hava koşulları ve resmi tatillere göre teslimat zamanı farklılık gösterebilir. Ortalama 1 ile 3 gün arasında adrese teslimat ile gönderdiğimiz kargomuz size ulaşır. 

Opel Çıkma Parçaların Fiyatı Nedir?
Bir aracın binlerce parçası bulunmaktadır. Her parçanın fiyatı farklıdır. Opel çıkma parça fiyat konusunda elimizden geldiği kadar uygun fiyata satmak için çalışmaktayız. Toplu liste siparişlerinizde, adetli alım istediğinizde yada parça fiyatı öğrenmek istiyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak sorabilirsiniz. 08:00 - 20:00 saatleri arasında WhatsApp üzerinden fiyat da sorabilirsiniz.